Cestovní agentura DaNiTour Velké Bílovice, okres Břeclav, O nás

O nás

 

O nás
 
 
 
Writing an assignment is an interesting and useful task for students. It develops special skills in young people and allows them to learn how to work individually. Ideas for Writing Assignmentscan be found in special services or from teachers and other sources of information. Students should have their creativity and desire to work. then their writing assignment will be prepared in the best way.

BetsafeMáme dlouholeté zkušenosti v oblasti cestovního ruchu. Osobně známe mnoho destinací a pobytových míst. Projeli jsme stovky hotelů po celém světě. Dobře se orientujeme na trhu, takže Vám kvalifikovaně pomůžeme s výběrem toho nejlepšího pro Vás. Umíme připravit pro každého tu nejlepší dovolenou na míru.

Najdete u nás soustředěnou nabídku nejlepších cestovních kanceláří a agentur na trhu. Zastupujeme také německé a slovenské CK. Se všemi máme řádně uzavřenou smlouvu o obchodním zastoupení. Nabízíme pouze plně pojištěné zájezdy za stejné ceny jako pořádající cestovní kanceláře, a to včetně slev a věrnostních programů.

Garantujeme stejné ceny jako přímo v cestovní kanceláři, která pobyt organizuje. Nezaplatíte ani o korunu navíc Naopak ušetříte peníze za telefony, poštovné i bankovní poplatky. Ušetříte také čas strávený návštěvami jednotlivých kanceláří - u nás dostanete všechny katalogy a informace najednou. Neupřednostňujeme žádnou z našich partnerských CK, vždy se snažíme nabídnout takový zájezd, který nejlépe odpovídá vašim požadavkům. Navíc u nás u nás ušetříte na pojistném, které nabízíme výrazně levněji a přitom s výrazně vyšším plněním oproti většině pořádajících CK.

Oproti jiným CK nabízíme individuální přístup ke klientovi – poradíme, hlídáme zvláštní nabídky a „last minute" – vy řeknete, kdy a kam chcete jet, my vás ihned po obdržení informací kontaktujeme s nejvýhodnější nabídkou. Navíc ke každé smlouvě na letecký zájezd, kterou sepíšete přímo v naší CA, obdržíte od nás jako pozornost malý dárek!

Nabízíme široký výběr pobytových a poznávacích zájezdů do celého světa. V nabídce máme pobyty u moře i domácí rekreace, ubytování v hotelu, apartmánu, v kempu ve stanech i karavanech, pronájem soukromých chat a chalup. Doprava je možná vlastní, autobusem, letecky s odlety z Brna, Prahy, Ostravy i Bratislavy a Vídně.

Najdete u nás dovolenou a last minute do nejoblíbenějších destinací - Chorvatsko, Itálie, Řecko pevnina i ostrovy - Rhodos, Kos, Kréta, Zakyntos, Korfu, Thassos, Lesbos, Lefkada, Kefalonie, Karpathos, Santorini, Kalymnos, Mykonos, Naxos...., Kypr, Španělsko - oblasti Costa Brava, Costa del Maresme, Costa del Sol - Andalusie i ostrovy - Kanárské ostrovy, Mallorca, Menorca, Ibiza..., Turecko, Bulharsko, Egypt, Tunisko, Maroko, Portugalsko.... Také exotické destinace  - Thajsko, Dominikánská republika, Kuba, SAE, Zanzibar, Brazíle, Mexiko, Seychely, Srí Lanka, USA...

Máme širokou nabídku pobytů v lázeňských – víkendové, týdenní nebo podle vašich požadavků. Specialitou jsou lázeňské pobyty v Luhačovicích, které nabízíme za ceny pultové. Pokud dostanete od lékaře léčení v lázních, které je hrazené zdravotními pojišťavnami – příspěvkovou lázeňskou péči, zprostředkujeme vám ubytování.

Zprostředkujeme zakoupení letenek, a to včetně nízkonákladových dopravců. Zajišťujeme také ubytování po celé Praze, v hotelech všech kategirií a to za ceny pultové nebo ceny ještě nižší než přímo na hotelu.

 

Veškeré kontakty jsou určeny pouze pro klienty a obchodní partnery. Nejsou určeny k žádným marketinovým nabídkám.
 
Vytvářím objednávku...