Cestovní agentura DaNiTour Velké Bílovice, okres Břeclav, O nás

O nás

 

O nás
 
 
 

BetsafeMáme dlouholeté zkušenosti v oblasti cestovního ruchu, známe pobytová místa, pomůžeme Vám s výběrem toho nejlepšího pro Vás.

Najdete u nás soustředěnou nabídku nejlepších cestovních kanceláří a agentur na trhu. Zastupujeme také německé a slovenské CK. Se všemi máme řádně uzavřenou smlouvu o obchodním zastoupení. Nabízíme pouze plně pojištěné zájezdy za stejné ceny jako pořádající cestovní kanceláře, a to včetně slev a věrnostních programů.

Garantujeme stejné ceny jako přímo v cestovní kanceláři, která pobyt organizuje. Nezaplatíte ani o korunu navíc Naopak ušetříte peníze za telefony, poštovné i bankovní poplatky. Ušetříte také čas strávený návštěvami jednotlivých kanceláří - u nás dostanete všechny katalogy a informace najednou. Neupřednostňujeme žádnou z našich partnerských CK, vždy se snažíme nabídnout takový zájezd, který nejlépe odpovídá vašim požadavkům. Navíc u nás u nás ušetříte na pojistném, které nabízíme výrazně levněji a přitom s výrazně vyšším plněním oproti většině pořádajících CK.

Oproti jiným CK nabízíme individuální přístup ke klientovi – poradíme, hlídáme zvláštní nabídky a „last minute" – vy řeknete, kdy a kam chcete jet, my vás ihned po obdržení informací kontaktujeme s nejvýhodnější nabídkou. Navíc ke každé smlouvě na letecký zájezd, kterou sepíšete přímo v naší CA, obdržíte od nás jako pozornost malý dárek!

Nabízíme široký výběr pobytových a poznávacích zájezdů do celého světa. V nabídce máme pobyty u moře i domácí rekreace, ubytování v hotelu, apartmánu, v kempu ve stanech i karavanech, pronájem soukromých chat a chalup. Doprava je možná vlastní, autobusem, letecky s odlety z Brna, Prahy, Ostravy i Bratislavy a Vídně.

Najdete u nás dovolenou a last minute do nejoblíbenějších destinací - Chorvatsko, Itálie, Řecko pevnina i ostrovy - Rhodos, Kos, Kréta, Zakyntos, Korfu, Thassos, Lesbos, Lefkada, Kefalonie, Karpathos, Santorini, Kalymnos, Mykonos, Naxos...., Kypr, Španělsko - oblasti Costa Brava, Costa del Maresme, Costa del Sol - Andalusie i ostrovy - Kanárské ostrovy, Mallorca, Menorca, Ibiza..., Turecko, Bulharsko, Egypt, Tunisko, Maroko, Portugalsko.... Také exotické destinace  - Thajsko, Dominikánská republika, Kuba, SAE, Zanzibar, Brazíle, Mexiko, Seychely, Srí Lanka, USA...

Máme širokou nabídku pobytů v lázeňských – víkendové, týdenní nebo podle vašich požadavků. Specialitou jsou lázeňské pobyty v Luhačovicích, které nabízíme za ceny pultové. Pokud dostanete od lékaře léčení v lázních, které je hrazené zdravotními pojišťavnami – příspěvkovou lázeňskou péči, zprostředkujeme vám ubytování.

Zprostředkujeme zakoupení letenek, a to včetně nízkonákladových dopravců. Zajišťujeme také ubytování po celé Praze, v hotelech všech kategirií a to za ceny pultové nebo ceny ještě nižší než přímo na hotelu.

 

Vytvářím objednávku...