Cestovní agentura DaNiTour Velké Bílovice, okres Břeclav

ID: 1045779

Termín: 15.06. (Čt) - 22.06. (Čt) 2023

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Brno (00:00)

Strava: Bez stravy

Cena: 9 960 Kč

Popis zajezdu
Daidalos O ubytování Ubytování Daidalos nabízí prostorná a pohodlná studia. Výhodou je umístění v první řadě od moře – na pláž tak projdete místní park a jste na pláži. Poloha a popis Dům Daidalos byl postaven v klidném prostředí na konci městečka Nea Anchialos. Od dlouhé, široké pláže je vzdálen pouhých 100 m. Lehátka a slunečníky jsou nabízeny za konzumaci. Letiště Nea Anchialos je od hotelu vzdálené cca 20 km. V přízemí objektu majitelé provozují originální řeckou tavernu s místními specialitami. Studia V naší nabídce naleznete třílůžková studia s možností přistýlky. Všechna studia mají částečný výhled na moře. Balkon či terasa jsou samozřejmostí. Každé studio je vybaveno kuchyňským koutem se základním vybavením, lednicí a vařičem. Samozřejmostí je TV, vlastní koupelna s WC, klimatizace nebo Wi-Fi připojení. Jistě oceníte i zahradním nábytkem vybavený balkon, který náleží ke každému studiu. Ubytování ve studiu je možné až pro 4 osoby. Pro 4 dospělé doporučujeme zvolit 2 samostatná studia – 4. lůžko je formou přistýlky. Služby Všechny studia v nabídce nabízí možnost bezplatného Wi-Fi připojení, za poplatek (cca 5 euro/den) pak můžete využívat digitální klimatizaci. Většina pláží je veřejná, lehátka a slunečníky jsou pronajímány za poplatek (cca 6 euro/den), případně za jiných podmínek (například výměnou za konzumaci). Každý den je vám k dispozici česky mluvící delegát.  Stravování Zájezdy v nabídce máme k dispozici bez stravy nebo se snídaní. Snídaně se bude podávat v hotelu Laodamia nebo Protessilaos, který je od studia Daidalos vzdálený 600 m/500 m. Jedná se o snídaně formou bufetu / švédských stolů. V případě menšího počtu hostů, hotel Laodamia/Protessilaos může podávat jídlo servírovanou formou.  Destinace Široké pláže, průzračné moře, minimum turistů, skvělá gastronomie a příznivé ceny. Když k tomu přidáme i trochu řecké historie a krátký transfer z letiště (cca 15 minut), máme namíchaný koktejl, který můžeme nazvat bez nadsázky „Skvělá dovolená“. 
# Letovisko Nea Anchialos je menší klidné městečko, nebo možná spíše větší vesnice o přibližně 7000 obyvatelích. Velikou výhodou je umístění v blízkosti letiště – transfer zabere přibližně 15 minut. Je to také místo, kam nedorazil masový turismus. Na plážích a v tavernách budete potkávat výhradně Řeky. Místo je rovněž vyhlášené skvělou gastronomií. Zajít si můžete do restaurací, které se nachází přímo u pláže, nebo se projít a za pár minut se dostanete do malebného přístavu, kde najdete další taverny.  Pláže jsou lemované vzrostlými stromy pod kterými najdete během slunného dne příjemný stín. Na plážích se nachází lehátka, kterou jsou tradičně „za konzumaci“. Kdo by neznal – neplatí se žádný poplatek za lehátko, jen je třeba si u obsluhy objednat něco k pití či jídlu.  Nadšeni budou také milovníci historie. Dnešní město je postavené na místě, kde se v době antiky nacházelo místo Pyrasos. Archeologové zjistili, že místo bylo obydlené už v době neolitu (asi 6000 let před Kristem). V docházkové vzdálenosti od hotelu tak naleznete archeologické naleziště. Vedle naleziště najdete místní kostelík.  V Nea Anchialos nabízíme tři hotely – Protessilaos (3*), Laodamia (4*), Tokalis Boutique Hotel (4*), nebo ubytování ve studiích v apartmánovém domě Daidalos (3*). Výhodou všech ubytování je umístění v první řadě od moře – na pláž tak projdete místní park a jste u moře. Vybírat můžete ubytování se snídaní, polopenzí, nebo v případě studií bez stravy. Stejně jako ve všech ostatních letních destinací je samozřejmostí český delegát, který se postará o vaší pohodovou dovolenou. A pokud budete cokoli potřebovat, je vám k dispozici 24/7. Jako ve všech ostatních destinacích se i zde můžete těšit na zajímavé výlety. Vydat se budete moci na poloostrov Pelion za místní rozmanitou přírodou, skrze kterou se budete moci projet vyhlášeným vláčkem. Další z výletů vás zavede na ostrov Skiathos. Na výběr bude rovněž relaxační výlet během kterého se budete plavit po moři a prozkoumáte místní pláže i gastronomii. V neposlední řadě se budete moci vydat na Meteoru – kláštery, které jsou postaveny na strmých skalách. 
Vybavení
Wi-Fi připojení k internetu
Recepce 24/7
Cena zahrnuje
ubytování na uvedený počet nocí letecká doprava (vč. tax a poplatků) transfer letiště – ubytování – letiště pojištění CK proti úpadku služby českého delegáta
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění (není-li objednáno ve službách) pobytová taxa 0,5 euro/studio/den – hradí se na místě případné fakultativní výlety
Poznamka
Kategorie dítě – do věku 17,99 let. Kategorie Infant – do věku 1,99 let – bez nároku na lůžko, stravu a samostatnou sedačku v letadle.
15.06. (Čt) - 22.06. (Čt) 2023 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Třílůžkový pokoj (3+1) - Dospělý na pevném lůžku další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Brno
-Last minute9 960 Kč
Vybrat termín
Třílůžkový pokoj (3+1) - Dospělý na pevném lůžku další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Brno
-Last minute10 960 Kč
Vybrat termín
22.06. (Čt) - 29.06. (Čt) 2023 - 8 dní, 7 nocí
Třílůžkový pokoj (3+1) - Dospělý na pevném lůžku další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Brno
-Last minute9 960 Kč
Vybrat termín
Třílůžkový pokoj (3+1) - Dospělý na pevném lůžku další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Brno
-Last minute11 060 Kč
Vybrat termín
29.06. (Čt) - 06.07. (Čt) 2023 - 8 dní, 7 nocí
Třílůžkový pokoj (3+1) - Dospělý na pevném lůžku další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Brno
-Last minute13 260 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměŘecko
MístoThesálie - Nea Anchialos
HotelDaidalos
Třílůžkový pokoj (3+1) - Dospělý na pevném lůžku
Termín15.06.2023 - 22.06.2023
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoBrno
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Experitour s.r.o. IČO: 24 221 414
Veškeré kontakty jsou určeny pouze pro klienty a obchodní partnery. Nejsou určeny k žádným marketinovým nabídkám.
 
Vytvářím objednávku...